Gelinlik Seçimi

O güzel günde her şey adeta bembeyaz bir sayfanın habercisidir sonunda beyaz gelinlik birbirinden farklı imgelere dönüşür……. 

..Gelinlik içinde prenses gibi görünmek isteyen gelinler için saray çizgilerinde birbirinden güzel şık modeller ….Yeni bir mevsim 2006 yepyeni ürünler…. Renklerin tüm görkemiyle ışıl ışıl parlayan gelinlik ler şık tasarımlar. Hayal ettiğiniz gelinliği sayfalarımız arasında mutlaka bulacaksınız

  Fatih, Nişantaşı, Bakırköy bölgesi, gelinlik çileri sonbahar kış, koleksiyonlarında gösterişli modellere ağırlık vermekte. Birbirinden güzel tüller ve organzeler bu kış alabildiğince hafif kabarık ve iddialı modeller de buluşuyor.Kırık beyaz ve pastel tonlardaki gelinlik ler romantik olduğu kadar ihtişamlı. Tasarımların çoğunda ham ipek , ipek tafta, Fransız kordone dantel, şantuk ziberlin gibi gelinlik kumaşları , gelinlik işlemelerinde ise svoroski, inciler, kristal gümüş kesmelerden oluşan taşlar kullanılıyor. Kaliteli ve her bütçeye uygun gelinlik ler fiyat politikasıyla da gelin adaylarının ilk tercih ettiği Elit gelinlik, Gelinlik modaevleri arasında yer almakta.

  Sözlendiniz nişan yapıldı ve sıra geldi evliliğe kararınızı verdiniz tarih belirlendi. Bu kadar kolay zannetmeyin gelinlik seçimi gibi zahmetli bi o kadarda heyecanlı keyif verici seçime geldi sıra; 

  Gelinlik sahibi olabilmek için satın almanız, kiralamanız veya modaevlerinde yani gelinlik çilerde yaptırmanız gerekiyor.100 ytl den başlayıp 10.000.00 ytl ye kadar fiyatlar çıkabiliyor. Belki inanmayacaksınız ama fiyatlar daha yüksek rakamlara yükselebiliyor. unutmayın en iyi gelinlik onu giyecek gelinin bedenine uyumlu olarak hazırlanmış gelinlik tir.

  Gelinlik lerdeki fiyat farkı kumaşın kalitesi kullanılan süslü malzemeler ve tabi ki marifetli ellere göre gelinlik lerde fiyat farkı ortaya çıkmaktadır.

  Gelin adayları düğün gecesi külkedisi kadar güzel olmak ister. Bu sebepten dolayı aylar öncesinden gelinlik modellerini kafasında tasarlamaya başlar.Gelinliğinizi yaptırmayı düşünüyorsanız aylar öncesinden kafanızda yarattığınız modeli gelinlik çinize en ince ayrıntısına kadar anlatmalısınız. Gelinliğinizin rahatlığı modeliniz kadar önemli bütün bir gece oturup kalkarken dans ederken rahat olmalısınız ki ufak tefek sorunları ortadan kaldırmalısınız. Buna istinaden gelinlik kuyruk boyunu özellikle ön kısmı ayağınıza paralel yaptırın..

  Nikah gününe iki ay kala gelinliğinizi yaptırmaya başlayın. Gelinliğinizin başlangıç tarihi nikah gününden ne kadar önce başlanırsa çıkabilecek aksaklıkları gidermek o kadar kolay olur.

  Modaevi ni yani gelinlik çinizi tavsiyeler araştırmalar ve en önemlisi kendinizi rahat ettiğiniz, olumlu elektrik aldığınız modaevine yaptırmaya başlayın, ilk provanızda sizden istenecek olan Sutyen , Ayakkabı , gerekiyorsa Korse, kullanacağınız takı ve aksesuarlarla birlikte gelmenizi isteyecektir. Hepsinin olması gerekiyor, Benim tavsiyem “bunları belirtmeyen modaevinden hemen ayrılın ” gelinliğin dikilmesinde en önemli etkenler arasındadır. Nedeni iç çamaşırınız da ve ayakkabı topuk boyunda da düğün günü problem çıkmaması gerekir. Unutmayın küçük bir değişiklik gelinliğinizin uygunsuz olmasına sebep olacaktır.

Comments are closed