Aldatılma nasıl anlaşılır     Yaptığınız her türlü fiziksel değişikliğe rağmen artık sizinle eskisi gibi birlikte olmuyorsa, seks yapmak onun için kayda değer bir anlam ifade etmiyorsa, bu iyiye işaret değildir.

     Senelerdir değişmeyen işten çıkış saatlerinin aniden gecenin geç vaktine kadar uzaması tehlikeli bir işaret. Bitmek bilmeyen toplantılar, çıkılan iş yemekleri çalışma arkadaşlarından biriyle başlayan bir ilişkinin habercisi olabilir.


     Sevgiliniz iç gıcaklayıcı iç çamaşırları almaya başlamışsa dikkat. Saçıyla, makyajıyla daha fazla ilgileniyor, evde özensiz, dışarı çıkarken farklı oluyorsa dikkatli olun.


     Birlikte olduğunuz kişi hiç olmadık bir nedenle sizinle kavga ediyor, kaba davranıyorsa dikkatli olmalısınız.

     Parfümün değişmesi önemli bir ipucudur. Sevgiliniz, eski parfümünü elinin tersi ile itip başka bir parfüme yönelmişse radikal değişiklikler yapma ihtimali yüksek demektir.
Yıllardır sizin ailenizi kendi ailesi olarak sayan hayat arkadaşınızın ayakları aile ziyaretleri konusunda geri geri gitmeye başladıysa bir sorun var demektir. Kısa süre içinde sevgilinizin üst üste yalanlar söylediğini ortaya çıkarıyorsanız bu iyiye işaret değildir.


     Sevgiliniz yediklerine dikkat etmeye, bol bol spor yapmaya başlamışsa kendini başka birine beğendirme arzusunda olabilir. Spordan eve gelip duşunu yaptıktan sonra dışarı çıkıyorsa bu bazı şeylerin ters gittiği anlamına gelir.


     Eskiden en ufak adımınızı bile takip eden hayat arkadaşınız artık yaşayıp yaşamadığınızın bile farkında değilse durum vahim demektir. Sohbetlerinizin konusu eşinizin karşı cinsten arkadaşları olmaya başladıysa da dikkat etmelisiniz.

Comments are closed