Düğün Dans Dersi

     Düğününüzde sıra dışı bir açılış dansı yapmak istiyorsunuz, ders alabileceğiniz bir çok adresler var. Büyük şehirlerdeki kurslar ilk dans dersi veriyorlar. İlk dans dersi, gelinlik modeline ve müzik seçimine göre değişiyor. Düğün ilk dansı kendi seçtiğiniz müzikle ve hızlandırılmış beş altı ders programı ile dans etmeyi öğrenebiliyorsunuz. Birkaç dersten sonra güzel bir şova dönüştürebiliyorsunuz.

     Duvağınız uzun, gelinlik eteğiniz kabarıksa eğitmeniniz size, dans müzikleriyle ,hangi dansı tercih etmenizi basit koreografilerle gösteriyor. Düğün dansı olarak en çok tercih edilen dans türü Rumba.Öğrenmesi ve öğretmesi kolay zarif ve etkileyici. Rumba dört dörtlük ölçüye sahip olan bir çok müzikle yapılabiliyor.Rumbanın yanı sıra Vals ve Tango da düğünde yapılabilecek diğer romantik danslar arasında.

     İlk üç ders teknik bilgiler , temel dans adımları konusu öğretiliyor.Müziğin ritme nasıl uydurulacağı, temel figürler gösteriliyor. Son üç derste müziğin gelinliğe uygun koreografiler , duvağın uzunluğu topuk boyu, eteğin kabarıklığına göre hazırlanıyor. Sahneye nasıl gireceğiniz durmanız gereken yer, adımların dikkati, eteğe takılmadan nasıl dans edeceğiniz ayrıntılarıyla bilgi veriliyor. Düğün günü yaklaştıkça yapılması gerekenler fazlalaşacak bu yüzden dans olayını son günlere bırakılmaması bir iki ay kala başlanması gerekmektedir.. Ücretler ders başına 100 150 ytl arası. Dersler eğlenceli, yaşayacağınız ufak tefek sorunlar olabilir önemli olan eşinizle tam uyum içinde olmanız. Düğün gününüz size özel bu günü mükemmel hale getirmek elinizde…

Comments are closed