Sevgililer Gününde Evlenmeye ne Dersin

SEVGİLİLER  GÜNÜNDE EVLENMEYE  NE  DERSİNİZ?

Sevgililer gününü kutlamak için bir sevgiliniz olması gerektiği malum. Yoksa kime hediye alıp, bu güne kendinizi de dahil edebileceksiniz…. Diyeceğimiz sevgilisi olmayanlara ellerini çabuk tutup, 14 Şubat’a kadar bir sevgili bulmaları değil. Daha özel birşey…

Evlilik yıldönümünüzü her yıl dünyadaki tüm sevgililer ile birlikte sevinçle kutlamaya ne dersiniz? Eğer düğün gününüz olarak 14 Şubat tarihini seçerseniz hem düğününüzdeki tüm sevgililer bu özel gününüzü mutluluk içinde geçirir hem de evlilik yıldönümlerinizin mutluluğu ikiye katlanır.

14 Şubat’ı daha da özel kılmak, yani bu genel günü özelleştirip, daha da derin bir anlam yüklemek elinizde olabilir. Ya da aynı anda tam tersi… Size özel olan bir günü tüm dünyanın sizinle beraber her yıl kutlaması…Mutluluğunuza, aşkınıza ortak olması…

Üstelik sevgililer gününde evlenmenin başka bir sürü avantajı da var. Örneğin bundan sonra her sevgililer gününde ayrı, evlilik yıldönümünde ayrı hediye almak zorunda kalmazsınız. Yaşlandığınızda sevgililer gününü kutlamaktan da geri kalmamış olursunuz. 14 Şubat sayesinde yaşlandığınızda da sadece karı-koca olmaktan öte, sevgili sıfatınızı da hatırlatacak bir gününüz olur. Evlilik yıldönümünüzü unutmak gibi bir derdiniz olmaz. Yani bu günde evlenmenin pek çok faydası var.

Ama asıl önemlisi, her evlilik yıldönümü kutlaması, aynı zamanda romantik bir sevgililer günü kutlaması haline dönüşebilir.

Salt sevgililer gününün taşıdığı anlam ve romantizm bile, düğünün soğuk ve donuk geçmesi gibi bir endişeyi otomatik olarak geçersiz kılar. Bundan daha romantik bir düğün kolay kolay olmaz.

Düğününüzün konseptini de sevgililer günüyle uyumlu olacak şekilde belirleyin. Örneğin müzik seçimi yaparken, düğününüzdeki tüm sevgilileri mutlu edecek, onlar için özel anlamlar taşıyacak şarkılar seçmeye özen gösterin. Dekorasyon da alabildiğine özenli ve romantik olmalı. Çiftler hoş bir mekanda kendi sevgililer günlerini kutluyormuş gibi hissedebilmeliler. Mumlarla ve çiçeklerle süslü masalar, kenarlarda ya da pistin çevresinde yanan kocaman mumlar bu günün özel anlamını yansıtabilir.

Comments are closed